Kategoriler

HAKKIMIZDA

 

Hakkımızda

  • Firmamız 2007 yılında Trabzon'un Of ilçesinde Faaliyetine Başlamıştır. Yerel eksikliği gidermenin ötesine geçerek, Arıcılık sektörüne artan ilgiyide göz önünde bulundurarak Ülkemizin çeşitli bölgelerindeki Arıcılık Malzemeleri ihtiyacınıda Karşılama amacıyla E-ticaret sektörüne 2010 yılında giriş yapmıştır. 2010 yılından buyana gerek Arıcılık Malzemeleri gereksede Uzman destek sağlayarak Talep edilen platform haline gelmiştir.

    "Sektördeki eksikliği giderme ve müşteri odaklı hizmet" ilkesiyle yola çıkan aricidukkani.com, geçen 6 yıllık süreçte Türkiyenin 7 bölgesine sektörel ihtiyaçları karşılayan en büyük Arıcılık Malzemeleri firmalarından biri olmayı başarmıştır.

    2010 yılından beri Sektörde Hizmet vermeye devam eden Firmamız, Türkiye'nin en büyük 10 Arıcılık Malzemeleri Satış Eticaret siteleri arasında yer almakta ve kurulduğu günden buyana Günlük 3000 'in üzerinde Ziyaretciye ve Hareketli sipariş potansiyeli hizmetine ev sahipliği yapmaktadır.

    5 kişilik aktif ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten aricidukkani.com, Müşterileri arasında En aktif ve "0" müşteri mağduriyetini benimsemiş şirket ünvanını almıştır.

  • Aricidukkani.com balborsasi.com.tr bünyesinde hizmet veren bir e-ticaret sitesidir.  Balborsasi.com.tr internet sitesinde satışı devam eden arıcılık malzemeleri ve arı ürünlerinde kategorileri ayırma gerek görülmüştür. Bu Nedenle arıcılık malzemeleri satışını aricidukkani.com adresine taşımak ihtiyacı doğduğundan bu adrese taşıdık.
  • Sizlere Daha iyi hizmet verme amacı gütmekte olduğumuzdan, Hizmetlerimize Daha detaylı olarak devam edeceğiz.

Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

 

arici dükkanı logo

İşyeri